Ukončení mistráků 2022

Sobota 2. 7. patřila všem dětem tenisového oddílu a jejich rodičům. Velmi příjemné počasí přímo zvalo k návštěvě našeho krásného areálu. Od 16. hodiny začaly postupně docházet děti s rodiči a nakonec areál téměř praskal ve švech. Trenéři Monika, Erik, Albert, Barbora, Rosťa, Lukáš, Pavel L., Pavel B. a Adam přichystali pro děti na všech kurtech "tenisovou stezku". Malí tenisté s radostí a nadšením plnili velmi zábavné úkoly. Například tunel, vějíř, slalom, palačinky. Podle krátké ankety se nejoblíbenějším úkolem stezky stalo bombardování, kterého se ujal trenér Albert. Sladká odměna ve formě hezkých balíčků připravených Alenou M. nikoho neminula. Jožka B. se stal na odpoledne šéfkuchařem a smažil jednu vynikající palačinku za druhou. O kvalitní hudbu se staral v první části DJ Pavel L.

Po ukončení tenisové stezky proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků mistrovských zápasů a týmy baby tenistů, mladších žáků a dorostu byly dekorovány pamětními medailemi. Ctirad M. v krátkosti shrnul úspěchy našich závodních týmů. Na konec došlo i k poděkování kapitánům družstev za obětavou práci.

Pak už se rozhořelo naše nové ohniště a začalo hromadné opékání špekáčků. A že těch bylo... Ohniště prošlo zatěžkávací zkouškou na jedničku. Nepřipekl se ani jeden buřt! To už se začala ze sokolského stadionu postupně linout objednaná hudba Lucie, Metallica, ACDC a jen pro úplnost těsně před půlnocí to rozbalila Nirvana.

Poslední plánovaná akce před setměním byl turnaj rodinných dvojic ve čtyřhrách, do kterého se přihlásilo nakonec 12 rodinných týmů. Svedli se zábavné bitvy a vítězi se stal klan Braunerů ve složení Jitka, Míša a Pavel.

Děti i dospělí vydrželi na kurtech prakticky až do tmy. Zábava plynula na plné obrátky. Koncert nejlepších revivalových skupin byl taky vítanou kulisou. Když se setká parta fajn lidí, tak je to vždy zárukou hezkých chvil, na které se dlouho vzpomíná.

No a jak to ve finále dopadlo se slíbenou návštěvou Radka Štěpánka s Lucií Šafářovou... Nakonec tenisovým areálem alespoň osobně proběhla kapela Metallica! Je vidět, že úspěchy našich tenistů jsou zaznamenány i za oceánem.

Všem bych chtěl poděkovat za podporu, dobrou náladu, pozitivní energii, přinesené občerstvení, obětavost s organizací akce a fajn zábavu. Jsme moc rádi za vyjádřenou podporu a poděkování za akci. To nás pozitivně nabíjí do další oddílové činnosti. Již dnes začínáme spřádat plány na společnou akci, ve které bychom ukončili letní tenisovou sezónu dětí s rodiči a všemi členy oddílu. Termín samozřejmě upřesníme. S jistotou září/říjen 2022.

Ještě jednou díky moc všem!

Za výbor tenisového oddílu 
Ctirad Macháček

Fotogalerie