Ukončení mistráků 2023

Sobota 1. 7. patřila všem dětem tenisového oddílu, jejich sourozencům a rodičům. I přes nepříznivou předpověď nakonec panovalo velmi příjemné počasí. Od 16. hodiny začaly postupně docházet děti s rodiči a nakonec areál téměř praskal ve švech. Trenéři Monika, Erik, Albert, Lukáš, Pavel B., Pavel L., Pavel P., Jarda a Adam přichystali pro děti na všech kurtech "tenisovou stezku". Malí tenisté s radostí a nadšením plnili velmi zábavné úkoly a sladká odměna ve formě hezkých balíčků připravených Alenou M. nikoho neminula. Jožka B. a Ivo H. se stali na odpoledne šéfkuchaři a smažili jednu vynikající palačinku za druhou.

Po ukončení tenisové stezky proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků mistrovských zápasů a týmy mini tenistů, baby tenistů, mladších žáků, starších žáků a dorostu byly představeny a vychutnaly si potlesk a odměnu. Ctirad M. v krátkosti shrnul úspěchy našich závodních týmů. Na konec došlo i k poděkování kapitánům družstev za obětavou práci.

Pak už se rozhořelo naše nové ohniště a začalo hromadné opékání špekáčků. A že těch bylo. To už se začala ze sokolského stadionu postupně linout objednaná hudba Guns N' Roses, Bon Jovi, Motörhead, těsně před půlnocí to rozbalili Rolling Stones následovaní populárním Tabákem.

Děti i dospělí vydrželi na kurtech prakticky až do tmy. Zábava plynula na plné obrátky. Koncert nejlepších revivalových skupin byl taky vítanou kulisou. Když se setká parta fajn lidí, tak je to vždy zárukou hezkých chvil, na které se dlouho vzpomíná.

Všem bych chtěl poděkovat za podporu, dobrou náladu, pozitivní energii, přinesené občerstvení, obětavost s organizací akce a fajn zábavu. Jsme moc rádi za vyjádřenou podporu a poděkování za akci. To nás pozitivně nabíjí do další oddílové činnosti. Již dnes začínáme spřádat plány na společnou akci, ve které bychom ukončili letní tenisovou sezónu dětí s rodiči a všemi členy oddílu. Termín samozřejmě upřesníme. S jistotou září/říjen 2023.

Ještě jednou díky moc všem!

Za výbor tenisového oddílu
Ctirad Macháček

FOTOGALERIE 1

FOTOGALERIE 2