Jednoznačná výhra mladších žáků

Mladší žáci na domácí půdě přivítali tým NTC Kyjov. Po těsné prohře ve Vnorovech jsme si chtěli zlepšit náladu a do utkání jsme šli s cílem zvítězit a získat body do tabulky.

Na perfektně připravených kurtech a za krásného počasí do singlů nastoupili Míša, Lukáš, Jáchym a Patrik. Ani jeden z domácích borců nezaváhal, všechny zápasy kluci vyhráli 2:0 na sety. Do dívčích singlů nastoupila jen Barča a i ona získala bod do tabulky. Verča bohužel zápas neodehrála, protože Kyjovu chyběla jedna hráčka.

V deblech jsme nijak se sestavou nemíchali, kluci nastoupili v párech Míša x Luke a Patrik x Petr. Obě dvojice měly svá utkání pod kontrolou a vyhrály shodně 2:0 na sety. Dívčí debl byl zrušen, protože soupeř měl pouze jednu hráčku. Po dohodě s kapitánem soupeře si holky alespoň zatrénovaly, naše trio ve složení Míša, Barča a Verča doplnila Ema od soupeře.

Nastávající víkend mají všechny týmy volno. Nekoná se žádný zápas, ale tréninky a sparingy nerušíme. Choďte trénovat, ať jste připravení na poslední mistráky a na letní turnaje.

Závěrem chci poděkovat našim správcům p. Krčmářovi a p. Matulkovi za perfektně připravené kurty. I když to ráno před utkáním vypadalo, že kvůli sobotním dešťům budeme hrát jen na třech kurtech, oba správci udělali v krátkém času doslova zázrak a připravili kurty do super kondice. Díky Vám oběma i od dětí!


Pavel Brauner
Kapitán týmu MŽ / člen vedení TO - závodní tenis

Fotogalerie