Starší žáci vybojovali postup do vyšší soutěže!

Říká se, že poslední krok bývá vždy nejtěžší. Bylo tomu podobně i v případě týmu starších žáků, kteří ve svém posledním vystoupení hostili družstvo z Lanžhota. A že šlo o vše, říkala i tabulka před utkáním: ve vedení T.J. Sokol Uherský Brod s jedenácti body a za námi "desetibodoví" TK Uherské Hradiště, Vnorovy a Lanžhot. Jen výhra nám zaručí vítězství ve skupině a postup do vyšší soutěže.

Do všech utkání naši hráči nastoupili s velkým odhodláním a jediným cílem. VYHRÁT! Kluci Míša, Lukáš a holky Bára s Míšou získali velmi důležité čtyři body za výhry ve svých zápasech. Petr s Jožkou na své soupeře nestačili, přestože bojovali o každý míč. Po úvodních singlech 4:2 pro nás. Stačilo získat poslední, postupový bod. Sestava do deblů byla již dopředu určena - zkušené deblové duo z bývalých mladších žáků Míša s Lukášem, Petr s Jožkou a letos neporažený deblový pár Míša s Bárou.

Rozhodující bod uhrály Míša s Bárou, když své soupeřky porazily 6:3, 6:1. Následně další bod získali i Míša s Lukášem, kteří doslova převálcovali soupeře 6:0, 6:0. Petr s Jožkou taky bojovali, ale svůj zápas prohráli, což nakonec vůbec nevadilo. Konec - je dobojováno! 6:3 na zápasy, 2 body do tabulky a celkové vítězství v soutěži, což pro nás znamená postup do vyšší třídy.

Míša Brauner, Peťa Macháček, Matěj Kuča, Jožka Sobotka, Lukáš Kučera, Bára Horehleďová, Míša Malasková, Verča Pazderová a Sára Hrbáčová - tihle borci to dokázali na kurtech. Pavel a Iveta - kapitán a její zástupce, kteří tuto skvělou partu vedou již 7 let. Správci Láďa s Pavlem, kteří vždy připravili perfektní kurty. A v neposlední řadě Jitka, Martin, Macháčkovi, Pazderovi, Kučerovi Sobotkovi, maminka Matěje Kuči, Horehleďovi, Hrbáčovi, babičky, dědové a všichni, kteří jste nám fandili - i Vám všem patří velké poděkování za podporu!

Pavel Brauner
kapitán družstva

FOTOGALERIE