O víkendu byla na programu utkání jen našich nejmenších nadějí

Naše nejmenší tenisové naděje odehrály svá utkání proti dvěma největším favoritům skupiny - TK Zlín A a TK Agrofert Prostějov. Bohužel se nám nepodařilo získat ani jeden bod a obě utkání jsme prohráli 0:8. Musíme uznat kvalitu soupeřů, kteří byli nad naše síly. Nicméně musíme všechny děti pochválit za snahu a odhodlání. Sice se občas objevila slzička zklamání, ale takové zápasy nás motivují k tomu, abychom na sobě pracovali a zlepšovali se.

Babytenisté nastoupili ve Starém Městě proti domácímu týmu Slovácko B. I v tomto případě jsme bohužel odjeli domů s porážkou 1:5. A také v tomto případě patří dětem pochvala za bojovný výkon. Prohra se silným soupeřem pro nás může být tou správnou motivací do další práce.

Mladší žáci nastoupili ve Vnorovech proti místnímu TK, aby dohráli utkání z minulého týdne, které bylo odloženo kvůli dešti. Kluci Lukáš s Jáchymem svá utkání zvládli a získali pro nás dva body. Verča s Viktorkou podaly bojovné výkony, ale domácí hráčky zúročily věkový rozdíl ve svou výhodu a obě naše holky porazily. V ostatních utkáních už jsme body nezískali a celkově prohráli 2:7.

I když se nám tento víkend bodově nepodařil, tak všichni hráči a hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost. Musíme uznat kvalitu soupeře a z každého utkání se musíme poučit do naší další práce. Příště určitě budeme lepší!

Pavel Brauner

FOTOGALERIE - Minitenisté

FOTOGALERIE - Babytenisté

FOTOGALERIE - Mladší žáci