Víkend ve znamení utkání všech družstev

Poprvé v historii tenisového oddílu T.J. Sokol jsme do soutěže družstev vyslali zástupce všech mládežnických kategorií.

Naše nejmladší naděje – děti kategorie minitenis – odehrály svá první utkání na domácích dvorcích proti TK Zlín-B a TK Drnovice. Bohužel jsme obě utkání prohráli 1:7, nicméně se nemusíme stydět za bojovnost a snahu. Nevadí, získáváme teprve zkušenosti. Potrénujeme a příště budeme lepší.

Na tým babytenisu čekala dvě utkání ve Vnorovech – proti domácímu TK a proti TK Uh. Hradiště. Utkání s Vnorovami skončilo porážkou 1:5. Chuť si naše mladé naděje zpravily v utkání proti TK Uh. Hradiště, které skončilo remízou 3:3 na zápasy, ale díky lepšímu skóre 24:21 nakonec vyhrál náš tým. Dětem patří pochvala za snahu a bojovnost.

Mladší žáci ke svému utkání měli nastoupit na kurtech TK Vnorovy, kde máme letos smůlu na počasí. Utkání se bohužel kvůli dešti neuskutečnilo a bude odehráno v náhradním termínu.

Utkání starších žáků se neslo tak trochu ve znamení "Bitvy o Brod", protože jsme nastoupili na dvorcích konkurenčního TJ Orel. Všichni hráči ke svým utkáním přistoupili zodpovědně a zvítězili bez ztráty setu 9:0 na zápasy. Gratulace!!!

Dorostenci nastoupili proti TJ Sokol Vizovice na domácích kurtech, přestože se mělo hrát ve Vizovicích. Kluci skvěle zvládli své singly, ze kterých Berťa, Filip a Tonda získali tři body. Další důležité body přidali Filip s Tondou v deblu a Nela v singlu. Takže celkové vítězství 5:4. Skvělá práce a gratulace!!!   

FOTOGALERIE - Minitenisté

FOTOGALERIE - Babytenisté

FOTOGALERIE - Starší žáci