První kolo mistráků odehráno - kluci ve stínu holek...

Poslední víkend dubna jsme odehráli první kolo mistrovských utkání družstev. Mladší žáci svá utkání odehráli proti TK Uherské Hradiště, starší žáci si to rozdali proti Vnorovům a dorost proti SK Zlín Mladcová-B.

Mladší žáci nastoupili v Uh.Hradišti a přestože prohráli, zaslouží si dle slov kapitána Pepy Bartoše velkou pochvalu za bojovnost. Verča s Viktorkou, které se teprve seznamují s kategorií MŽ, padly až po velkém boji o rozhodující bod, když v rozhodujícím třetím setu prohrály 8:10! Takže 4:5 pro TK Uh.Hradiště.

Starší žáci nastoupili na zbrusu nových kurtech ve Vnorovech. Utkání začalo kvůli dešti se zpožděním, který narušil i závěrečné debly. Celkově jsme prohráli 3:6 na zápasy. Myslím, že jsme mohli zvítězit, bohužel se na některých hráčích asi projevila nervozita z prvního utkání sezóny. Nicméně musím pochválit především holky – Sáru s Verčou. Sára hrála svá první utkání a počínala si zkušeně. Vyhrála singl a s Verčou i debl a tím pro nás vybojovala dva body.

Dorostenci svá utkání odehráli jako jediní na domácích kurtech. Kluci bojovali, ale hráči ze Zlína-Mladcové byli nad jejich síly. I v tomto případě musím pochválit holky, které byť věkově ještě patří do kategorie SŽ! Bára s Míšou vyhrály své singly a třetí bod pak přidaly za výhru v deblu. Další bod vybojoval Tonda v singlu. Utkání jsme bohužel prohráli 4:5 na zápasy.

Závěrem bych chtěl poděkovat kapitánům za skvělé zvládnutí zápasů. Hráčům, kteří získali body, gratuluji. A těm, kteří prohráli, posílám vzkaz – Hlavu vzhůru, příště budete lepší!

Pavel Brauner