Úvodní dvojzápas babytenistů

V neděli 14. 5. 2023 odjelo naše družstvo babytenistů na první dvojzápas proti družstvům: Tenisový klub Vnorovy, z.s. a TK Uherské Hradiště. Bohužel díky dvou omluvenkám, jedné nemoci a jednomu zranění odjel do Vnorov náš tým pouze ve třech, a to v sestavě Natálie Hálová, Isabella Geržová a Denis Muntean. Nepřálo nám ani počasí, chvílemi pršelo nebo mrholilo, a tedy ne moc pozitivní vyhlídky. 

První zápas proti Vnorovám byl i první zápas pro Isabelku a Denise. I přes zápasovou nezkušenost oba bojovali, ale na soupeře nestačili. Natálka v souboji jedniček jasně vyhrála 6:0. 

Druhý zápas proti Hradišti probíhal už trochu jinak. Isabelka si s Denisem začali více věřit a to se projevilo i na výsledku. Natálka opět vyhrála v souboji jedniček 6:0, Isabelka skvěle zabojovala a své utkání vyhrála 6:2. Denis zase ukázal neskutečnou vytrvalost a i v deštivém počasí dotáhl utkání až do tiebreaku, který sice prohrál těsně 5:7 a celé utkání 6:7, ale získal cenné body, které pak hrály vekou roli v závěrečném účtování. Vše tedy rozhodla závěrečná čtyřhra, kde nastoupila Isabelka s Natálkou. Zde holky předvedly skvělou hru a hlavně více sil a čtyřhru jasně vyhrály 6:0. A i když se díky neúčasti čtvrtého hráče dva zápasy kontumovali 0:6, celý zápas nakonec náš tým díky lepšímu skóre 24:21, které rozhodovalo při remíze na utkání 3:3, vyhrál. Tedy nakonec přes velké počáteční strasti náš tým odjížděl z Vnorov spokojený.

Jaroslav Hála - kapitán týmu

FOTOGALERIE