Babytenisté zakusili první prohru

Za velmi parného odpoledne se v neděli 5. 6. uskutečnilo další mistrovské utkání našich babytenistů, kteří na domácích kurtech uvítali tým Tenis Slovácko z.s.

První singl odehrál Matěj Gureň, který narazil na zkušeného a vyhraného soupeře. Matymu to bohužel nelítalo, jak jsme u něj zvyklí, a vítězné míče tentokrát více sázel jeho soupeř. Po prohře 0:6 mohl jít do stínu odpočívat. Jako druhá svůj singl dohrála Veronika Bartošová. Zápas byl plný hezkých výměn a Verča se nakonec radovala z výhry 6:1 . Třetí v pořadí skončila svoji dvouhru Alžběta Kunovská. Bětka sice prohrála 2:6, ale s každým utkáním se zlepšuje a ukazuje výrazný potenciál. Poslední duel odehrála Viktorie Hrbáčová. Se svým soupeřem se předháněli ve vítězných míčích. Jak už jsme u Viki zvyklí, hru napíná, ale nepříznivý stav 1:3 otočila a nakonec svého soupeře zdolala 6:3, čímž pro tým získala druhý bod. Po singlech byl tedy stav nerozhodný 2:2.

Čtyřhry se nám ovšem příliš nevyvedly. Dvojice Maty a Verča se snažili, co to šlo, ale prohra 1:6 byla bolestná. Bětka s Viki se na dalším dvorci pokoušely potrápit kluky ze slováckého týmu. Přestože získaly hezké dva gemy, vítězný bod putoval opět soupeřům. Celkově jsme tedy prohráli 2:4

Babytenistům patří obrovská pochvala, že v tak horkém dni zvládli všechny své zápasy. Nezapomeňme, že zažívat prohry posiluje, a těšme se na poslední mistrovský zápas, který nás čeká ve Vnorovech!


Josef Bartoš

Kapitán družstva

Fotogalerie