Stříbrná tečka starších žáků za letošní sezónou

Družstvo starších žáků tenisového oddílu T.J. Sokol bylo oceněno zástupci města Uherský Brod v rámci devátého ročníku ankety Sportovec roku 2021-2023. V kategorii sportovních kolektivů se umístilo na vynikajícím druhém místě za fotbalovým oddílem žen ČSK Uherský Brod.

Tým ve složení Michal Brauner, Petr Macháček, Matěj Kuča, Josef Sobotka, Lukáš Kučera, Barbora Horehleďová, Michaela Malasková, Veronika Pazderová a Sára Hrbáčová ocenění získal za vynikající reprezentaci města Uherský Brod v soutěži družstev. Naši hráči si toto ocenění zasloužili i za loňskou sezónu, kdy jim v týmové soutěži o pouhý bod uniklo vítězství ve skupině a postup na finálový krajský turnaj, kde se hrálo o postup na mistrovství ČR. V letošní sezóně tým skupinu vyhrál a postoupil do druhé nejvyšší soutěže.

"Na tuto partu jsem opravdu pyšný. Ocenění si velmi vážíme, jedná se o ohromný úspěch pro naše hráče. Je to odměna za jejich dlouhodobý přístup v rámci soutěží družstev. Je to poprvé v historii této ankety, kdy se naši tenisté dostali mezi nejlepší kolektivy. Zároveň je to pro nás velká výzva k tomu, abychom na sobě pracovali a tento úspěch zopakovali i v budoucnu."